Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Chan

Numer telefonu : 008613396976533

Free call

Bezpieczna i niezawodna maszyna do mycia butelek ultradźwiękowych Maszyna do iniekcji do wstrzykiwań

Minimalne zamówienie : 1 zestaw Cena : discuss personally
Szczegóły pakowania : Drewniane pudełko Czas dostawy : 25days
Zasady płatności : L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram Możliwość Supply : 25 dni / miesiąc
Miejsce pochodzenia : CHINY Nazwa handlowa : LEADTOP
Orzecznictwo : CE certification Numer modelu : CQP1

Szczegóły informacji

Modelu: CQP1 Zdolności produkcyjne: 400 butelek / min
Moc: 380V 50Hz Oczyszczone ciśnienie wody: 0,4 MPa
Waga: 1000 kg Wymiary (L * W * H): 2300 * 1300 * 1550 mm

opis produktu

CQP1 Ultradźwiękowa myjka do butelek

Podsumowanie:

Praktyczna myjka typu flap do mycia szklanych butelek, potrzeby mycia butelek należy umieścić tacę po tacce razem z czyszczeniem ultradźwiękowym, czystą wodą pod wysokim ciśnieniem i sprężonym powietrzem wiejącym w zewnatrz, mycie, czyszczenie. Preparat, aby uzyskać efekt czystej butelki i przedmuchać pozostałe krople wody, aby ułatwić pracę suszarki. Bez zanieczyszczeń, ochrony środowiska, gospodarki, energii itp. Jest najlepszym wyborem do czyszczenia. Bezstopniowy silnik maszyny, prosta konstrukcja, łatwa konserwacja, regulacja, dobra niezawodność, dokładne czyszczenie. Dane techniczne można wymieniać zgodnie z rozmiarem butelki, proste i wygodne. Po wymyciu można go bezpośrednio podłączyć do suszarki, oszczędzić siłę roboczą i poprawić wydajność. Maszyna jest prosta, szybka, dobry efekt czyszczenia to doskonałe zalety i charakterystyka wydajności połączenia.

Główne cechy:

  • System jest podzielony na butelkę z ultradźwiękiem i sekcję przedmuchującą strumieniem gazu ze spryskiwacza. Należy umyć butelkę z tacą do butelki razem z systemem.

  • 600 W ultradźwiękowe czyszczenie za pomocą generatora ultradźwiękowego, moc może być regulowana w zależności od faktycznej sytuacji butelki, częstotliwość można regulować w pewnym zakresie.

  • Płukanie tryskaczem przedmuchiwaniem pierwszej części butelki na wodę rzucaną przez tarczę napędzaną silnikiem krokowym przez siłę odśrodkową spowoduje wyrzucenie wody pod prysznicem odpowiednio przez wodę pod wysokim ciśnieniem, tak aby butelka wody pod wysokim ciśnieniem z gazem przedostała się do czyszczenia. .

  • wygląd wszystkich standardowych urządzeń farmaceutycznych ze stali nierdzewnej, szkła i nylonu, ładne, łatwe do czyszczenia, zapobiegania zanieczyszczeniom, zapewniające wygodne i czyste środowisko produkcyjne.

Parametry techniczne:

Model CQP1
Zdolność produkcyjna 400 butelek / min
Moc 380V 50Hz

Oczyszczone ciśnienie wody

0,4 MPa
Waga 1000 kg
Wymiary (L * W * H) 2300 * 1300 * 1550 mm
Oczyszczone zużycie wody 3 m3 / h
Ciśnienie sprężonego powietrza

0,8 MPa

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

ltpmchina@gmail.com
chanchina1