Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Chan

Numer telefonu : 008613396976533

Free call

Wysokowydajna jednostka uzdatniania świeżego powietrza AHU z odzyskiem ciepła z osuszacza

Minimalne zamówienie : 1 zestaw Cena : discuss personally
Szczegóły pakowania : Drewniane pudełko Czas dostawy : 25days
Zasady płatności : L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram Możliwość Supply : 25 dni / miesiąc
Miejsce pochodzenia : CHINY Nazwa handlowa : LEADTOP
Orzecznictwo : CE certification Numer modelu : LTMC

Szczegóły informacji

Modelu: LTMC Supply Air Vel: 12,92 m / s
Dostawa silnika: 380V / 3Ph / 50Hz Orzecznictwo: ISO9001
Funkcja: Chłodzenie TSP: 1160Pa

opis produktu

High Effciency AHU z osuszaczem świeżego powietrza z odzyskiem ciepła Clean Room AHU

Główne cechy
1. Obudowa jest antykorozyjna i antykorozyjna, piękny wygląd. Szafka wykonana jest z płyty o niskim oporze cieplnym, która składa się ze szkieletu o wysokiej gęstości z kolorową stalową płytą. Rama wykonana jest ze szkieletu ze stopu aluminium.
2. gładka praca, niski poziom hałasu, wysokie ciśnienie całkowite. Korzystanie z cichobieżnego, wysokowydajnego wentylatora odśrodkowego z wirnikiem zewnętrznym. Wentylator jest korygowany za pomocą precyzyjnego balansu dynamicznego, aby zapewnić płynną pracę urządzenia, dzięki czemu ma on cechy niskiego hałasu i wysokie pełne ciśnienie.
3. Dowolne odprowadzanie wody, brak problemów z wyciekiem. Zaprojektowany specjalnie do tego celu pojemnik na kondensat z estrem grubej wykładziny termoizolacyjnej jest odpowiedni, aby zapewnić, że urządzenie będzie pracowało w trudnych warunkach bez skraplania. Ustawiona taca kondensacyjna jest odpowiednia do odprowadzania kondensatu. Tymczasem rura kondensatu jest obliczana przez stan niepełny, czyli pięciokrotnie więcej niż normalna wydajność rozładowywania.

Dlaczego właśnie my?

1) Jesteśmy nie tylko profesjonalnym dostawcą AHU do wysokiej jakości centrali na podstawie potrzeb klientów, ale także możemy pomóc klientom w projektowaniu.

2) Co więcej, możemy zaoferować usługę pakietu (pod klucz) obejmującą inżynierię, projektowanie, instalację, serwis posprzedażny itp. W ten sposób musisz podać nam swoje wymagania, szczegóły projektu i budżet, pozostawiając nam resztę, aby zaoszczędzić pieniądze i energię.

3) Jesteśmy szczególnie profesjonalni i silni w wyposażeniu pomieszczeń czystych i wykonaliśmy wiele projektów w branży medycznej, farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, tekstylnej, tytoniowej, hotelach, biurach, ośrodkach sportowych, centrum wystawienniczym itp.

Parametry techniczne:
Model LTMC
Supply Air Vel 12,92 m / s
Głębokość sekcji 1700 mm

Wejście zasilania

20,20 kW
Dostawa silnika 380V / 3Ph / 50Hz
TSP 1160Pa
Total Eff 75,2%
Typ dmuchawy

Zakrzywione do tyłu


Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

ltpmchina@gmail.com
chanchina1