Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Chan

Numer telefonu : 008613396976533

Free call

Sus Candy Making Making Machine Obrotowa tabletka do kamfory solnej

Minimalne zamówienie : 1 zestaw Cena : discuss personally
Szczegóły pakowania : Drewniane pudełko Czas dostawy : 25days
Zasady płatności : L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram Możliwość Supply : 25 dni / miesiąc
Miejsce pochodzenia : CHINY Nazwa handlowa : LEADTOP
Orzecznictwo : CE certification Numer modelu : ZP-31

Szczegóły informacji

Modelu: ZP-31 Pojemność: 75 000 tabletek / godzinę
Materiał składa się: SS304 (SS316 jest opcjonalny) Moc: 6kW
Zasilanie: 380 V 50 Hz trójfazowy (w zależności od wymagań) Użycie: okrągłe tabletki, kwadrat, owal, pierścień lub inny nieregularny kształt.
Nazwa: tablet obrotowy Min: 1 zestaw

opis produktu

Maszyna do robienia tabletek z tabletkami cukierniczymi Rotary Salt Camphor Tablet Making Machine

Zastosuj prasę stołową
Ta maszyna jest automatyczną obrotową, ciągłą tabletkarką, która prasuje surowce w różne tabletki. Ta rotacyjna tabletkarka jest używana głównie do produkcji tabletek w przemyśle farmaceutycznym, a także nadaje się do przemysłu chemicznego, spożywczego, elektronicznego i innych sektorów przemysłowych.

Zewnętrzna obudowa tej obrotowej tabletkarki jest całkowicie zamknięta. Materiał wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wewnętrzny blat wykonany jest ze stali nierdzewnej. Powierzchnia stołu obrotowego jest specjalnie obrabiana, aby zachować połysk powierzchni i zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu. Spełnia wymagania GMP. Ta rotacyjna tabletkarka jest wyposażona w przezroczyste szklane drzwi i okna, które mogą wyraźnie obserwować stan tabletu i mogą być całkowicie otwarte w celu łatwego czyszczenia i konserwacji wewnętrznej. Wszystkie sterowniki i części operacyjne są dobrze rozplanowane. Urządzenie sterujące częstotliwością służy do elektrycznej regulacji prędkości, która jest wygodna w obsłudze, stabilna w ruchu obrotowym, bezpieczna i dokładna. Wszystkie przekładnie są umieszczone wewnątrz maszyny, aby utrzymać części w czystości. Wyposażony w urządzenie zabezpieczające przed przeciążeniem, może automatycznie zatrzymać się w przypadku przeciążenia ciśnienia. Ta maszyna jest wyposażona w elektromagnetyczny silnik hamulca i inne urządzenia zabezpieczające, które można regulować i obsługiwać podczas pracy.

Cechy maszyny do prasy stołowej

1. Ta maszyna jest ciągłą automatyczną tabletkarką produkcyjną do sprawdzania, czy granulowane surowce można prasować w tabletki. Jest stosowany głównie w przemyśle farmaceutycznym, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym i elektronicznym.

2. Ta maszyna nadaje się do prasowania granulowanych surowców, które można prasować w tabletki (w zakresie ciśnienia) i których zawartość proszku stosowana do paletyzacji nie powinna przekraczać 10% (≥100 mest).

3. To urządzenie może być używane do prasowania tabletek 4 ~ 12 mm w oryginalnym lub specjalnym kształcie lub z napisem.

4. To urządzenie nie jest przystosowane do paletyzowania materiałów półstałych, o niskiej temperaturze topnienia, granulatów łatwo nawilżających i materiałów proszkowych.

Dane techniczne

Stacje (jednostka) 31 Grubość matrycy (mm) 22
Maksymalna kompresja (KN) 80 Średnica koła centralnego skoku górnych i dolnych stempli na wieży 320 mm
Max. Średnica produkowanego tabletu (mm) 25 Prędkość obrotowa wieży (rpm) 14–35
Max. Głębokość napełniania (mm) 20 Pojemność tabletek 60 000-100 000 sztuk
Max. Grubość tabletu (mm) 12 Obszar do zajęcia (mm 2 ) 2230 x 2250

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

ltpmchina@gmail.com
chanchina1